Dovolená na farmě

Patříte k lidem, kteří si rádi dobijí baterky v přírodě a snaží se svým dětem vštípit základy zdravého životního stylu? Dbáte na to, aby jedly kvalitní potraviny a věnovaly se sportu? Dopřejte dětem názornou ukázku a vyrazte s nimi na krátkou dovolenou na bio farmě.

Vybrali jsme několik míst, kde jsou dokonale připraveny pro vaši klidnou dovolenou s dětmi. Samozřejmostí jsou zde dětské postýlky, židličky, speciální dětské menu, prolézačky, herní místnosti a v nich mnoho, mnoho hraček.

Ekofarma Rytířova Lhota

Český ráj je naše oblíbená destinace. V létě si zde člověk užije krásné výlety po krajině, snídani z místních produktů na terásce a také troch těch zvířátek.

Zemědělskou usedlost na samotě v krásném Českém ráji majitelé koupili před 5-ti lety. Od té doby zde vybudovali malou biofarmu, zázemí pro naše hosty a členy rodiny majitelů. Je to velice klidné místo, přesto blízko civilizace. Můžete ochutnat potraviny bez chemie, které se zde pěstují či vyrábí.

Porovnejte ceny

BioFarma Dolejší Mlýn

S dětmi rádi jezdíme na farmy – aby viděly zvířátka, byly venku, užily si trochu toho popelení. U bývalého mlýna na biofarmě Kamberk navíc teče potok s velikou tůňkou, kde se ratolesti zchladí, aniž byste museli popojít od ubytování, aniž byste je museli poutat do auta a hnát se k nejbližšímu rybníku. Šťourání v potoce, pálení dřeva a pozorování oslíků – to, co městským dětem tak chybí, naleznete zde.

Porovnejte ceny

Resort Sv. František – Hotel Erlebachova Bouda

Tento resort se nachází několik kilometrů od polských hranic a je oblíbený mezi rodinami s dětmi všeho věku. Prcky fascinuje minizoo s jehňátkem, kozami, ovcemi a prasátky, větší děti zase ocení možnost projížďky na konících a s kočárkem se můžete vydat na túru na Moravskou boudu, kde po cestě narazíte na naučnou stezku s lesními zvířátky.

Samozřejmostí je i hřiště a dětské koutky v restauracích spolu s dětskou jídelní nabídkou, ve wellness naleznete dětské brouzdalistě a bazén.

V zimě tu pro děti několikrát připravují dětský týden s programem plus speciální akce na Mikuláše, navíc kde jinde se naučit lyžovat než právě v Krkonoších? Pokud jsou vaši potomci na lyže a snowboard ještě moc malí, sáňky, boby a koulovačka přímo na svahu před hotelem to jistí.

Porovnejte ceny

Penzion Filoun

Penzion Filoun se nachází v Jizerských horách na stejnojmenné farmě. Zde uvidíte krávy tam, kde mají krávy být – na pastvě na zelené louce! A až ochutnáte jejich tvaroh, mléko a máslo, dáte produktům ze supermarketu navždy sbohem… Ubytování stojí na konci malé silničky, která dál už nikam nevede – nemusíte se bát silnice. Jen pozor, aby vám děti nevběhli pod traktor…

Porovnejte ceny

Napsat komentář

RezervujHotel

Nejlepší nabídky ubytování v Česku, Slovenku a ve světě. Hotely všech kategorií, apartmány, penziony, hostely a netradiční ubytování.