Provozovatel webu: eShopper Czech s.r.o., se sídlem Valečovská 837/1, 190 00 Praha 9, identifikační číslo: 10843906, DIČ: CZ10843906,

Naše webová adresa je: https://rezervujhotel.cz

Naše telefonní číslo: +420 704 733 655

Naše e-mailová adresa: info@e-booking.cz

Těmito obchodními podmínkami se řídí právně závazný vztah mezi námi, provozovatelem internetového portálu „rezervujhotel.cz“ je eShopper Czech s.r.o., se sídlem Valečovská 837/1, 190 00 Praha 9, identifikační číslo: 10843906, DIČ: CZ10843906, zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 349387 (dále jen „rezervujhotel.cz„,-„booking.cz“ „my“,„naše“,„nás,“ “CA,” “Cestovní agentura,” “Subjekt,” “eShopper Czech s.r.o.,”“Váš Obchodní partner,”) a Vámi jakožto uživatelem webové stránky rezervujhotel.cz (dále jen „Uživatel“, „Kupující“, „Zákazník“,„Vy“,„Váš“,„Vás“„Vámi“,); („Uživatel“, „Kupující“, „Zákazník“,„Vy“,„Váš“,„Vás“„Vámi“„ může odkazovat rovněž na kteréhokoli cestujícího/ uživatele zakoupené služby.

 

Jak funguje naše stránka?

Na této webové stránce poskytuje https://rezervujhotel.cz/ online reklamní a marketingovou platformu, jejímž prostřednictvím naši dodavatelé zajišťují vybrané druhy cestovních služeb. Jedná se zejména o nabídku dočasného ubytování (například hotely, motely, hostely, penziony atd.), letenky, transfery, výlety a další služby.

Uživatelé mají přístup k informacím o produktech a službách třetích stran souvisejících s cestováním a turistikou na webových stránkách rezervujhotel.cz a v určitých případech mohou také provádět rezervace a nakupovat tyto produkty a služby od příslušných dodavatelů.

Uživatelé webových stránek mohou hledat, porovnávat, vybírat a akceptovat nabídku, která nejlépe vyhovuje, a nakonec provést rezervaci u dodavatele požadované služby.  Po dokončení rezervace na stránce poskytovatele služby vzniká přímý smluvní vztah (právně závazný) s dodavatelem služby, u kterého byla rezervace provedena.  Jakmile provedete rezervaci, dodavatel služeb uskutečněnou rezervaci potvrdí zasláním potvrzovacího e-mailu nebo jakýmkoli jiným komunikačním kanálem zřízeným společností  poskytovatele služeb v jeho podmínkách.

Informace dostupné na našich webových stránkách jsou založeny na informacích, které nám poskytují dodavatelé služeb.

Smluvní vztah vzniká přímo mezi Vámi a poskytovatelem služby.

Budete potřebovat debetní/kreditní kartu pro úspěšnou rezervaci cestovní služby.

Zájezdy na Dovolena.cz: Subjektem, poskytujícím zájezd, cestovní službu, nebo třetí osobou, poskytují zájezd nebo cestovní služby je v těchto Obchodních podmínkách myšlena osoba, která pořádá, organizuje a poskytuje veškeré služby související se zájezdem a je tak oprávněna činit, je řádně pojištěna a splňuje zákonné předpoklady pro tuto činnost a jsou jí zejména: cestovní kanceláře, hotely, penziony, welness centra, zábavní parky, sportovní areály, koupaliště, muzea, divadla, kina a jiné subjekty kulturního, sportovního, relaxačního využití, půjčovny vozidel jiné obdobné subjekty.

Cestovní služby si u nás objednáváte za stejnou cenu a podmínek jako u zastupovaného subjektu, včetně případných slev a věrnostních programů.

 

Jak mohu čerpat příspěvky FKSP a zaměstnanecké benefity?

Na našem partnerském portálu e-booking.cz můžete uplatnit Váš příspěvek FKSP na ubytování z naší nabídky.

Postup čerpání:

  1. Po zaslání dotazu s informacemi o zaměstnavateli vystavíme fakturu. Ten uhradí převodem zálohu kterou použijeme na zaplacení pobytu.

Po uhrazení faktury:

       2.Vyberte si z nabídky na Booking.com pobytů v Česku nebo v zahraničí. Případný rozdíl v ceně si doplatíte.

       3.Provedeme rezervace na Vaše jméno a zašleme Vám potvrzení rezervace.

Upozorňujeme, že v případě zrušení objednávky pobytu se platba vrací na účet zaměstnavatele. Některé rezervace mohou být nevratné, nebo částečně vratné. Mohou Vám být účtovány storno poplatky.

Fakturovaná částka slouží jako záloha na budoucí rezervaci.  Výši fakturované částky si určujete Vy. Neexistuje žádná spojitost mezi fakturovanou částkou a cenou konkrétního ubytování.

Hotely a jiná krátkodobá ubytování jsou předmětem dostupnosti a jednotlivé podmínky se mohou lišit. Neexistuje žádná budoucí garance dostupnosti a ceny ubytování, resp. platí ceny a dostupnost v den/moment zadání rezervace. Z tohoto důvodu víte a souhlasíte, že se cena ubytování může změnit, že dříve vybrané ubytování nemusí být v momentu rezervace dostupné a že se řídíme podmínkami společnosti Booking.com.

Provize a ceny:

FKSP: U rezervací zaplacených bankovních převodem neúčtujeme další poplatky za zpracování.

Benefity.cz: cena služby se navyšuje o manipulační poplatek za převod benefitních bodů a odvody o 8% z ceny ubytování. Tento poplatek je nevratný.

Sodexo: cena služby se navyšuje o manipulační poplatek za převod benefitních bodů a odvody o 11% z ceny ubytování. Tento poplatek je nevratný.

Do ceny rezervace je ve většině případů zahrnuta zákonná DPH. Cena ubytování může být zvýšena o poplatky účtované místními autoritami (např. městskou daň), který hradíte na místě. Platí cena přes tento odkaz: Booking.com

Vztahy:

Vystupujeme výhradně jako prostředník mezi Vámi (jakožto uživatelem) a poskytovatelem. Z příspěvku FKSP uhradíme náklady na rezervaci Vaším jménem. Poskytovateli ubytování a společnosti Booking.com poskytneme Vaše jméno a příjmení a Vaší e-mailovou adresu pro potvrzení rezervace.

V případě, že si nejste jisti celým postupem, lze se s námi spojit telefonicky či nám poslat zprávu přes kontaktní formulář my se již o vše potřebné postaráme.

Změny v rezervaci a storno rezervace:

Klient je povinen informovat e-booking.cz o všech změnách v rezervaci nebo jejím zrušení písemně (email: info@e-booking.cz) co nejdříve jakmile změna nastala.

Za zrušení rezervace se považuje písemná žádost klienta o storno zaslaná e-mailem. Možnosti storna a důsledky jsou popsány v potvrzení rezervace. Podmínky úpravy a storna rezervace si lze dodatečně vyžádat.

Pokud je rezervace zrušena s nárokem na vrácení peněz, vrací se platba vrací na účet zaměstnavatele nebo benefitní kartu. Platí obchodní podmínky portálu Booking.com. Některé rezervace mohou být nevratné, nebo částečně vratné. Mohou Vám být účtovány storno poplatky.

 

Jaký je postup reklamace?

Vezměte prosím na vědomí, že rezervujhotel.cz není pořadatelem /dodavatelem objednaného zájezdu, či vybrané cestovní služby. Ze zákona tak nezodpovídá za služby poskytnuté cestovní kanceláří a online cestovních služeb, ty se řídí podmínkami cestovních portálů.

Z toho důvodu tak ani nemůže vyřizovat reklamace jejím jménem. Zákazník však může reklamaci předat písemně, postoupíme ji obchodním partnerům a budeme Vám nápomocny s vyřízením. Postup s reklamaci jednotlivých služeb naleznete zde v sekci “Obchodní partneři”.

 

Jaká je odpovědnost za škody?

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Neodpovídáme za žádnou škodu, újmu či ztrátu, která Vám v souvislosti s přepravou, pobytem, užitím nebo zakoupením služby vznikne v důsledku jednání či opomenutí smluvního dodavatele nebo třetích osob.

Neodpovídáme ani za žádnou škodu, újmu či ztrátu, která Vám vznikne v důsledku Vašeho vlastního jednání či opomenutí, které bylo učiněno v rozporu s obchodními podmínkami poskytovatele služby.

Jaké máme hlavní dodavatele služeb?

Službu online rezervace ubytování a obsah poskytovaný prostřednictvím této webové stránky provozuje a dodává společnost Booking.com, Hotellook.com a řídí se podmínkami těchto subjektů, které musí uživatelé při rezervaci přijmout.  Navíc jakýkoli jiný produkt nebo cestovní služba poskytovaná tímto dodavatelem na této webové stránce se bude také řídit jeho podmínkami. Hotely a jiná krátkodobá ubytování jsou předmětem dostupnosti a jednotlivé podmínky se mohou lišit. Cena ubytování může být zvýšena o poplatky účtované místními autoritami (např. městskou daň), který hradíte na místě.  Zakoupením služeb ubytování potvrzujete souhlas a porozumění smluvních podmínek.

Online rezervace letenek, rezervace letů a obsah poskytovaný prostřednictvím této webové stránky provozuje a dodává společnost Go Travel Un Limited, a Hong Kong corporation (registration No. 1658681), Kiwi.com s.r.o., IČ: 29352886, pelicantravel.com s.r.o., IČ: 35897821 a řídí se podmínkami tohoto subjektu, které musí uživatelé při rezervaci přijmout. Navíc jakýkoli jiný produkt nebo cestovní služba poskytovaná tímto dodavatelem na této webové stránce se bude také řídit jeho podmínkami.  Z těchto důvodů víte a souhlasíte s tím, že uzavírání smluv o tomto typu služeb probíhá přímo se společností Go Travel Un Limited, a Hong Kong corporation (registration No. 1658681), Kiwi.com s.r.o., IČO: 29352886, pelicantravel.com s.r.o., IČ: 35897821 za jejích podmínek, které vám tento subjekt dá k dispozici před uzavřením smlouvy o provedené službě.

Službu online aktivit v destinaci a obsah poskytovaný prostřednictvím této webové stránky provozuje a dodává společnost GetYourGuide AG a řídí se podmínkami této entity, které musí uživatelé přijmout při rezervaci. Zakoupením služeb potvrzujete souhlas a porozumění smluvních podmínek.

Službu online rezervace transferu a taxi služeb a obsah poskytovaný prostřednictvím této webové stránky provozuje a dodává společnost IT Travel LP (registration number in the UK: SL24264) pod názvem Kiwitaxi.com, a řídí se podmínkami této entity, které musí uživatelé přijmout při rezervaci. Zakoupením služeb potvrzujete souhlas a porozumění smluvních podmínek.

Službu online půjčování aut a obsah poskytovaný prostřednictvím této webové stránky provozuje a dodává společnost Rentalcars.com a řídí se smluvními podmínkami tohoto subjektu, které musí uživatelé přijmout při rezervaci. Navíc jakýkoli jiný produkt nebo cestovní služba poskytovaná tímto dodavatelem na této webové stránce se bude také řídit jeho podmínkami.

Službu dovolená i a obsah poskytovaný prostřednictvím této webové stránky provozuje a dodává společnost STUDENT AGENCY TRAVEL k.s., IČO: 08120803 a řídí se podmínkami této entity, které musí uživatelé přijmout při rezervaci.

Ostatní nabízené online služby i obsah poskytovaný prostřednictvím této webové stránky provozují a dodávají partneři na které budete/můžete být přesměrováni pro dokončení koupě/ rezervace. Cestovní služby se řídí podmínkami těchto subjektů, které musí uživatelé při rezervaci přijmout. Navíc jakýkoli jiný produkt nebo cestovní služba poskytovaná tímto dodavatelem na této webové stránce se bude také řídit jeho podmínkami.

Odkud pocházejí fotografie na našem webu?

Všechny fotografie a videa na webu rezervujhotel.cz jsou s volnou licencí od těchto dodavatelů: Pexels.comUnsplash.com a v některých případech se zakoupenou licencí od Adobe Stock.

Cestovní agentura je autorizovaným prodejcem těchto společností na základě smluv o provizním prodeji.

Kategorie Ubytování: 

booking.com 

Informace o společnosti naleznete ZDE

Před rezervací ubytování se prosím seznamte s podmínkami jednotlivých ubytování. Všeobecné podmínky naleznete ZDE

Kontakty pro zákazníky: v českém jazyce 239 018 306

hotellook.com

Kontakt: support@hotellook.com

RezervujHotel

Nejlepší nabídky ubytování v Česku, Slovenku a ve světě. Hotely všech kategorií, apartmány, penziony, hostely a netradiční ubytování.